2386 - Kontormøbler bl.a. Frits Hansen, Piet Hein m.v. Udlevering / Eftersyn Auktionen slutter Udlevering På adresserne: Skuerupvej 30 4295 Stenlille Tirsdag d. 01. november 2016, 08:00-16:00 Skuerupvej 30 4295 Stenlille Onsdag d. 02. november 2016, 08:00-16:00 Eftersyn På adressen: Skuerupvej 30 4295 Stenlille Efter aftale Torsdag d. 27. oktober 2016 - kl. 13:26 Auk: 2386 Kat: 201. Auk: 2386 Kat: 202. Auk: 2386 Kat: 203. 6 stk. 7'er stole i Cognac farve. Ny ompolstret m/hansen & Sørensen læder - 2 års garanti fra Horsens polstring. 12 borde + 24 stole - 130 x 60 x 72 cm. 12 borde + 24 stole - 130 x 60 x 72 cm.
Auk: 2386 Kat: 204. Auk: 2386 Kat: 205. Auk: 2386 Kat: 206. 10 borde + 20 stole - 123 x 62 x 72 cm. 9 borde + 18 stole - 123 x 62 x 72 cm. Fritz Hansen Piet Hein Bord i sort 240 x 120 cm. + 8 stk. 7'er stole i sort læder fra Hansen & Sørensen. 2 års garanti fra Horsens Polstring. Auk: 2386 Kat: 207. Auk: 2386 Kat: 208. Auk: 2386 Kat: 209. Piet Hein bord i grå Ø: 140 cm., H: 70 cm. + 6 stole Tour Design. Sædehøjde: 46 på drejefod m/alcantara stof. 3 stk. stole sh: 46 cm, + Hoste bord Ø: 60, H: 50 cm. 4 stk. Luxor lamper i sort
Auk: 2386 Kat: 210. Auk: 2386 Kat: 211. Auk: 2386 Kat: 212. 4 stk. Luxor lamper i sort 6 stk. Nanna Ditzel stole i bøg polstret m/grå Alcatare stof 5 kantet bord i grå. Ø: 112 cm + 5 stabelstole i sort. Auk: 2386 Kat: 213. Auk: 2386 Kat: 214. Auk: 2386 Kat: 215. 5 kantet bord i grå. Ø: 112 cm + 5 stabelstole i sort. 5 kantet bord i grå. Ø: 112 cm + 5 stabelstole i sort. 5 kantet bord i grå. Ø: 112 cm + 5 stabelstole i sort.
Auk: 2386 Kat: 216. Auk: 2386 Kat: 217. Auk: 2386 Kat: 218. 5 kantet bord i grå. Ø: 112 cm + 5 stabelstole i sort. 5 kantet bord i grå. Ø: 112 cm + 5 stabelstole i sort. 5 kantet bord i grå. Ø: 112 cm + 5 stabelstole i sort. Auk: 2386 Kat: 219. Auk: 2386 Kat: 220. Auk: 2386 Kat: 221. 5 kantet bord i grå. Ø: 112 cm + 5 stabelstole i sort. Arbejdsbænk/drejebænk 128 x 27/70 H: 84 cm. Arbejdsbænk/drejebænk 128 x 27/70 H: 84 cm.
Auk: 2386 Kat: 222. Auk: 2386 Kat: 223. Auk: 2386 Kat: 224. Arbejdsbænk/drejebænk 128 x 27/70 H: 84 cm. Arbejdsbænk/drejebænk 128 x 27/70 H: 84 cm. AJ Metalskab 190 x 99 x 40 cm. Auk: 2386 Kat: 225. Auk: 2386 Kat: 226. Auk: 2386 Kat: 227. AJ Metalskab 190 x 99 x 40 cm. AJ Metalskab 190 x 99 x 40 cm. 3 stk. skabe m/skuffer og hylder. B: 80, D: 45, H: 159 cm.
Auk: 2386 Kat: 228. Auk: 2386 Kat: 229. Auk: 2386 Kat: 230. 2 stk. reoler i bøg m/flytbare hylder. De 2 øverste sektioner kan tages af. H: 256, B: 77,5, D: 31 cm. H: uden øverste sektion 185,5 cm. 2 stk. reoler i bøg m/flytbare hylder. De 2 øverste sektioner kan tages af. H: 256, B: 77,5, D: 31 cm. H: uden øverste sektion 185,5 cm. 2 stk. reoler i bøg m/flytbare hylder. De 2 øverste sektioner kan tages af. H: 256, B: 77,5, D: 31 cm. H: uden øverste sektion 185,5 cm. Auk: 2386 Kat: 231. Auk: 2386 Kat: 232. Auk: 2386 Kat: 233. 2 stk. reoler i bøg m/flytbare hylder. De 2 øverste sektioner kan tages af. H: 256, B: 77,5, D: 31 cm. H: uden øverste sektion 185,5 cm. 2 stk. reoler i bøg m/flytbare hylder. De 2 øverste sektioner kan tages af. H: 256, B: 77,5, D: 31 cm. H: uden øverste sektion 185,5 cm. El hæve/sænke skrivebord 90 x 180 cm. + skuffeelement + kontorstol.
Auk: 2386 Kat: 234. Auk: 2386 Kat: 235. Auk: 2386 Kat: 236. El hæve/sænke skrivebord 90 x 180 cm. + skuffeelement + kontorstol. Whiteboard tavle på hjul. Whiteboard tavle på hjul. Auk: 2386 Kat: 237. Auk: 2386 Kat: 238. Auk: 2386 Kat: 239. Whiteboard tavle Whiteboard tavle Whiteboardtavle
Auk: 2386 Kat: 240. Auk: 2386 Kat: 241. Auk: 2386 Kat: 242. 2 stk. skraldespande i Metal. H: 80, B: 43, D: 27 cm Aircondition - Amcor. Stål rullebord. D: 60, B: 105, D: 60 cm. Auk: 2386 Kat: 243. Auk: 2386 Kat: 244. Auk: 2386 Kat: 245. Stål rullebord. D: 95, B: 105, D: 54 cm. 2 stk. reoler m/jalousilåger. H: 120, B: 120, D: 45 cm. 2 stk. reoler m/jalousilåger. H: 120, B: 120, D: 45 cm.
Auk: 2386 Kat: 246. Auk: 2386 Kat: 247. Auk: 2386 Kat: 248. 2 stk. reoler m/jalousilåger. H: 120, B: 120, D: 45 cm. 2 stk. reoler m/jalousilåger. H: 120, B: 120, D: 45 cm. Parti m/papir i forskellige farver - både med og uden huller. Auk: 2386 Kat: 249. Auk: 2386 Kat: 250. Auk: 2386 Kat: 251. Parti m/papir i forskellige farver - både med og uden huller. Skille væg på hjul. 148 cm høj, hver sektion 84 cm. Skille væg på hjul. 148 cm høj, hver sektion 84 cm.
Auk: 2386 Kat: 252. Auk: 2386 Kat: 253. Auk: 2386 Kat: 254. Skærm, mus og tastatur m/ledninger. Skærm, mus og tastatur m/ledninger. Skærm, mus og tastatur m/ledninger. Auk: 2386 Kat: 255. Auk: 2386 Kat: 256. Auk: 2386 Kat: 257. Skærm, mus og tastatur m/ledninger. Skærm, mus og tastatur m/ledninger. Skærm, mus og tastatur m/ledninger.
Auk: 2386 Kat: 258. Auk: 2386 Kat: 259. Auk: 2386 Kat: 260. Skærm, mus og tastatur m/ledninger. Skærm, mus og tastatur m/ledninger. Skærm, mus og tastatur m/ledninger. Auk: 2386 Kat: 261. Auk: 2386 Kat: 262. Auk: 2386 Kat: 263. Skærm, mus og tastatur m/ledninger. 2 stk. sofaer i imiteret læder. Lille hul i den ene. D 85 L: 175 cm. Siemens Sikafrys 60 x 60 x 187
Auk: 2386 Kat: 264. Auk: 2386 Kat: 265. Auk: 2386 Kat: 266. Whirlpool køleskab m/små buler, stå som nyt indeni. 60 x 60 x 187 cm. Gram køleskab. 60 x 60 x 174 cm. Atlas køleskab 60 x 60 x 86 cm. Auk: 2386 Kat: 267. Auk: 2386 Kat: 268. Auk: 2386 Kat: 269. Køleskab m/glaslåge 60 x 60 x 184 cm. Helkama køleskab m/glaslåge 60 x 60 x 188 cm. 2 stk. Nordic Time vægure - Radiostyrede - Batteridrevne.
Auk: 2386 Kat: 270. Auk: 2386 Kat: 271. Auk: 2386 Kat: 272. 2 stk. Nordic Time vægure - Radiostyrede - Batteridrevne. 2 stk. opslagstavler - 120 x 90 pr. stk. Whiteboardtavle 252 x 123 cm. Auk: 2386 Kat: 273. Auk: 2386 Kat: 274. Auk: 2386 Kat: 275. Whiteboardtavle 252 x 123 cm. Tavle 170 x 123 cm. Whiteboard tavle 180 x 120 cm.
Auk: 2386 Kat: 276. Auk: 2386 Kat: 277. Auk: 2386 Kat: 278. Whiteboard tavle 180 x 120 cm. Skraldespand til 2 poser på hjul. Whiteboardtavle på hjul 115x115 cm. Auk: 2386 Kat: 279. Auk: 2386 Kat: 280. Auk: 2386 Kat: 281. Whiteboardtavle på hjul 120x150 cm. Ovalt Høger bord m/laminat bordplade 139 x 89 cm. + 6 stole. Ovalt Høger bord m/laminat bordplade 139 x 89 cm. + 6 stole.
Auk: 2386 Kat: 282. Auk: 2386 Kat: 283. Auk: 2386 Kat: 284. Magnus Olsen Konferencebord i turkis laminat 270 x 180 cm. + 8 Håg stole i turkis uldstof. 2 stk. Cube reol på hjul i ahorn 42 x 102 x 119,5 cm. 2 stk. Cube reol på hjul i ahorn 42 x 102 x 119,5 cm. Auk: 2386 Kat: 285. Auk: 2386 Kat: 286. Auk: 2386 Kat: 287. 2 stk. Cube reol på hjul i ahorn 42 x 102 x 119,5 cm. 2 stk. Cube reol på hjul i ahorn 42 x 102 x 119,5 cm. 2 stk. Cube reol på hjul i ahorn 42 x 102 x 119,5 cm.
Auk: 2386 Kat: 288. Auk: 2386 Kat: 289. Auk: 2386 Kat: 290. 8 stk. el-kabler 8 stk. el-kabler 8 stk. el-kabler. Auk: 2386 Kat: 291. Auk: 2386 Kat: 292. Auk: 2386 Kat: 293. El hæve/sænke skrivebord 90 x 180 cm. + skuffeelement + kontorstol. Rullebord på hjul D: 55, L: 115, H: 90 cm. Blad/Avis holder på hjul, 4 hylder på hver side.
Auk: 2386 Kat: 294. Auk: 2386 Kat: 295. Auk: 2386 Kat: 296. Blad/Avis holder på hjul, 4 hylder på hver side. Blad/Avis holder på hjul, 4 hylder på hver side. Blad/Avis holder på hjul, 4 hylder på hver side. Auk: 2386 Kat: 297. Auk: 2386 Kat: 298. Auk: 2386 Kat: 299. Rullebord på hjul D: 55 L: 90 - Højde til bordplade 77 cm. 3 stk. skillevægge: B: 120 H: 180 cm. Kan også bruges som opslagsvæge. 4 stk. Lenovo skærme
Auk: 2386 Kat: 300. Auk: 2386 Kat: 301. Auk: 2386 Kat: 302. 4 stk. Lenovo skærme 1 stk. Bent Krogh bord Ø: 100 cm. + 4 Foraform stole m/blå uld. 1 stk. Bent Krogh bord Ø: 100 cm. + 4 Foraform stole m/blå uld Auk: 2386 Kat: 303. Auk: 2386 Kat: 304. Auk: 2386 Kat: 305. 1 stk. Bent Krogh bord Ø: 100 cm. + 4 Foraform stole m/blå uld 1 stk. Bent Krogh bord Ø: 100 cm. + 4 Foraform stole m/blå uld 1 stk. Bent Krogh bord Ø: 100 cm. + 4 Foraform stole m/blå uld
Auk: 2386 Kat: 306. Auk: 2386 Kat: 307. Auk: 2386 Kat: 308. 5-kantet bord i grå. Ø: 112 cm. + 5 sorte stabelstole. 5-kantet bord i grå. Ø: 112 cm. + 5 sorte stabelstole. 5-kantet bord i grå. Ø: 112 cm. + 5 sorte stabelstole. Auk: 2386 Kat: 309. Auk: 2386 Kat: 310. Auk: 2386 Kat: 311. Olie radiator Heat max H: 65 B: 43 cm. Olieradiator Applianc. El-hæve/sænke skrivebord 197 x 120 cm. + kontorstol + skuffeelement.
Auk: 2386 Kat: 312. Auk: 2386 Kat: 313. Auk: 2386 Kat: 314. El-hæve/sænke skrivebord 197 x 120 cm. + kontorstol + skuffeelement. El-hæve/sænke skrivebord 197 x 120 cm. + kontorstol + skuffeelement. El-hæve/sænke skrivebord 197 x 120 cm. + kontorstol + skuffeelement. Auk: 2386 Kat: 315. Auk: 2386 Kat: 316. Auk: 2386 Kat: 317. El-hæve/sænke skrivebord 197 x 120 cm. + kontorstol + skuffeelement. El-hæve/sænke skrivebord 197 x 120 cm. + kontorstol + skuffeelement. El-hæve/sænke skrivebord i hvid pigmenteret Ahorn 100 x 200 cm. m/brugsspor + kontorstol.
Auk: 2386 Kat: 318. Auk: 2386 Kat: 319. Auk: 2386 Kat: 320. El-hæve/sænke skrivebord i hvid pigmenteret Ahorn 100 x 200 cm. m/brugsspor + kontorstol. El-hæve/sænke skrivebord i hvid pigmenteret Ahorn 100 x 200 cm. m/brugsspor + kontorstol. El-hæve/sænke skrivebord i hvid pigmenteret Ahorn 100 x 200 cm. m/brugsspor + kontorstol. Auk: 2386 Kat: 321. Auk: 2386 Kat: 322. Auk: 2386 Kat: 323. Rundt bord + 4 stole Ø: 80 cm, H: 72,5 cm. Rundt bord + 4 stole Ø: 80 cm, H: 72,5 cm. Rundt bord + 4 stole Ø: 80 cm, H: 72,5 cm.
Auk: 2386 Kat: 324. Auk: 2386 Kat: 325. Auk: 2386 Kat: 326. Rundt bord + 4 stole Ø: 80 cm, H: 72,5 cm. Rundt bord + 4 stole Ø: 80 cm, H: 72,5 cm. Rundt bord + 4 stole Ø: 80 cm, H: 72,5 cm. Auk: 2386 Kat: 327. Auk: 2386 Kat: 328. Auk: 2386 Kat: 329. Rundt bord + 4 stole Ø: 80 cm, H: 72,5 cm. 2 stk. reoler m/skydelåger - 113 x 46 x 95 cm. 2 stk. reoler m/skydelåger - 113 x 46 x 95 cm.
Auk: 2386 Kat: 330. Auk: 2386 Kat: 331. Auk: 2386 Kat: 332. 2 stk. reoler m/skydelåger - 113 x 46 x 95 cm. 1 stk. VARIER højdejusterbar, ergonomisk taburet m/vippefunktion og sort, aftageligt uldbetræk + 1 stk. gymnastikbold. Ø 70 cm. Rundt bord bestående af midterbord og 8 små borde + 8 stole. Auk: 2386 Kat: 333. Auk: 2386 Kat: 334. Auk: 2386 Kat: 335. 2 stk. reoler H: 116, B: 80, D: 40 cm. 2 stk. reoler H: 116, B: 80, D: 40 cm. 2 stk. reoler H: 116, B: 80, D: 40 cm.
Auk: 2386 Kat: 336. Auk: 2386 Kat: 337. Auk: 2386 Kat: 338. 2 stk. reoler H: 116, B: 80, D: 40 cm. 2 stk. reoler H: 116, B: 80, D: 40 cm. Metalreoler til bøger m/hylder på begge sider - B: 183 D: 65 H: 152 cm. Auk: 2386 Kat: 339. Auk: 2386 Kat: 340. Auk: 2386 Kat: 341. Metalreoler til bøger m/hylder på begge sider - B: 183 D: 65 H: 152 cm. Metalreoler til bøger m/hylder på begge sider - B: 183 D: 65 H: 152 cm. Metalreoler til bøger m/hylder på begge sider - B: 183 D: 65 H: 152 cm.
Auk: 2386 Kat: 342. Auk: 2386 Kat: 343. Auk: 2386 Kat: 344. 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion Auk: 2386 Kat: 345. Auk: 2386 Kat: 346. Auk: 2386 Kat: 347. 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion
Auk: 2386 Kat: 348. Auk: 2386 Kat: 349. Auk: 2386 Kat: 350. 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion Auk: 2386 Kat: 351. Auk: 2386 Kat: 352. Auk: 2386 Kat: 353. 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200x100 cm + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58x80x36 cm. Med skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115x100x36 cm + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret med grøn uld. Med gas hævefunktion og flyt 1 stk. Munch hæve/sænkebord i antracit grå og kirsebær 200 x 100 cm. + 1 stk. Munch skuffeelement på hjul 58 x 80 x 36 cm. m/skydelåger i plade + 2 stk. Munch reoler 115 x 100 x 36 cm. + 1 stk. kontorstol fra HÅG, polstret m/grøn uld og m/gas hævefunktion
Auk: 2386 Kat: 354. Auk: 2386 Kat: 355. Auk: 2386 Kat: 356. Kaffemaskine Bord + 4 stole m/gult alcantara. H: 72 B: 120 x120 cm. m/brugsspor. Bord + 4 stole m/gult alcantara. H: 72 B: 120 x 120 cm. m/brugsspor. Auk: 2386 Kat: 357. Auk: 2386 Kat: 358. Auk: 2386 Kat: 359. Rundt bord + 4 stole Ø: 100 cm. H: 70 cm. Mikroovn Mikroovn, Samsung
Auk: 2386 Kat: 360. Auk: 2386 Kat: 361. Auk: 2386 Kat: 362. Mikroovn Bosch 2 stk. skraldestativer (Hvid - H: 90 D: 30 cm. - Blå H: 90 cm.) 2 stk. sorte bordlamper m/sort fod. Auk: 2386 Kat: 363. Auk: 2386 Kat: 364. Auk: 2386 Kat: 365. Stuebirk i plast H: 180 cm 2 stk. høje skraldespande m/pedal Rundt bord + 4 stole. Ø: 100 - H: 73 cm. m/brugsspor.
Auk: 2386 Kat: 366. Auk: 2386 Kat: 367. Auk: 2386 Kat: 368. Rundt bord + 3 stole. Ø: 100 - H: 73 cm. Rundt bord + 3 stole. Ø: 100 - H: 73 cm. Stumtjener i sort larkeret metal m/20 knager. Auk: 2386 Kat: 369. Auk: 2386 Kat: 370. Auk: 2386 Kat: 371. Kaffemaskine, Bravilor Bonamat m/2 kander og varmeplade 1 stk. Jesoer Office hæve/sænke skrivebord i hvidpigmenteret ahorn. 200 x 100 x cm. + 1 stk. skuffesektion på hjul m/3 skuffer 55 x 44 x 53 + 1 stk. kontorstol polstret m/blåt uldstof El-hæve/sænke skrivebord i ahorn 200x100 cm + Dauphin kontorstol.
Auk: 2386 Kat: 372. Auk: 2386 Kat: 373. Auk: 2386 Kat: 374. 1 stk. El hæve/sænkeskrivebord m/bordplade i bøg - 95 x 190 cm. + 1 stk. Dauphin kontorstol m/lav gas. Polstret m/blå uld. + 1 stk. Hass/Berg skuffesektion på hjul. Glasmontre m/3 hylder og lys - H: 179 B: 37 D: 37 cm. Glasmontre m/3 hylder og lys - H: 179 B: 37 D: 37 cm. Auk: 2386 Kat: 375. Auk: 2386 Kat: 376. Auk: 2386 Kat: 377. 2 stk. el-hæve/sænke skriveborde 180 x 109/80 cm. + 2 stk. sorte kontorstole. 2 stk. el-hæve/sænke skriveborde 180 x 109/80 cm. + 2 stk. sorte kontorstole. 2 stk. el-hæve/sænke skriveborde 200 x 110 x 80 cm. + 2 sorte kontorstole + 2 skuffeelementer
Auk: 2386 Kat: 378. Auk: 2386 Kat: 379. Auk: 2386 Kat: 380. El-hæve/sænke skrivebord 200 x 110/80 + kontorstol - skuffeelement El hæve/sænke skrivebord 200 x 110/80 + kontorstol - skuffeelement El-hæve/sænke skrivebord 180 x 110/80 + kontorstol - skuffeelement Auk: 2386 Kat: 381. Auk: 2386 Kat: 382. Auk: 2386 Kat: 383. El-hæve/sænke skrivebord 180 x 110/80 + kontorstol - skuffeelement 2 stk. staffelier 2 stk. staffelier
Auk: 2386 Kat: 384. Auk: 2386 Kat: 385. Auk: 2386 Kat: 386. 2 stk. reklamesøjler Magnus Olsen lænestol m/fodskammel Magnus Olsen lænestol m/fodskammel Auk: 2386 Kat: 387. Auk: 2386 Kat: 388. Auk: 2386 Kat: 389. Stumtjener, Hvid 6 stk. skraldespande, Sorte 6 stk. skraldespande, Sorte
Auk: 2386 Kat: 390. Auk: 2386 Kat: 391. Auk: 2386 Kat: 392. 6 stk. skraldespande, Sorte 6 stk. skraldespande, Sorte 6 stk. skraldespande, Sorte Auk: 2386 Kat: 393. Auk: 2386 Kat: 394. Auk: 2386 Kat: 395. 6 stk. skraldespande, Sorte Tidsskriftholder m/rum bag ved hver plads - B: 110 H: 185 D: 45 cm. Rumdeler m/9 rum- B: 115 H: 127 D: 35 cm.
Auk: 2386 Kat: 396. Auk: 2386 Kat: 397. Auk: 2386 Kat: 398. 3 stk. Ikea hylder (2 sorte 26 x 110 + 1 hvid 119 x 26 cm.) Stumtjener, 178 cm. 3 stk. bordlamper Auk: 2386 Kat: 399. Auk: 2386 Kat: 400. 1 stk. opslagstavle 180 x 142 cm. 2 stk. opslagstavler 180 x 120 cm.