Størrelse: px
Starte visningen fra side:

Download ""

Transkript

1 A B 7 C E D F Model: Fusion 10TG Partnumber: Year: 2015

2 G H I 101 J Blad e on ly le ft Model: Fusion 10TG t nly righ Blade o Partnumber: Year: 2015

3 A STYR HANDELBAR A GASREGULERING BOKS THROTTLING A LÅSEMØTRIK M6 LOCKING NUT M6 A INSEX MED CYLINDERHOVED M6X60 A STÅLBOLT M6X5 STEEL BOLT M6X5 A KOBLINGSHÅNDTAG CE ENGAGING LEVER A GUMMIHÅNDTAG HANDLE A HÆTTE TIL MØTRIK M6 HOOD M6 A CLIPS TIL KABEL CLIPS A KOBLINGSKABEL CLUTCH CABLE A GASKABEL 110/120 THROTTLE CABLE 110/120 B UNDERSTYR HANDELBAR LOWER B AFSTANDSBØS FOR STYR/COVER B SPLITBOLT MX COTTER BOLT MX B LÅSEMØTRIK M4 LOCKING NUT M4 C FLANGEMØTRIK M COLLAR NUT M C COVER FOR STYR HANDLEBAR COVER C SPÆNDESTYKKE FOR FASTGØRELSE AF COVER C PLANSKIVE M FACE PLATE M C INSEX SKRUE MED CYLINDERHOVED MX10 C INSEX SKRUE MED CYLINDERHOVED M6X20 CLAMP C FJEDERSKIVE M6 SPRING COLLAR M6 C PROP FOR COVER PLUG INSEX MX10 INSEX M6X20 C LÅSEPLADE LOCKING LATE C FLANGEBOLT MX0 COLLAR BOLT MX0 C PLANSKIVE M FACE PLATE M D GEARKASSE TIL FUSION GEAR BOX D MONTERINGSBESLAG TIL MOTOR VENSTRE D MONTERINGSBESLAG TIL MOTOR HØJRE D BØS FOR MONTERINGSBESLAG INSEX M6X60 SPACER GLAND B FLANGEMØTRIK M COLLAR NUT M B JUSTERHÅNDTAG FOR STYR ADJUSTMENT HANDLE B BESLAG FOR U-BOLT BRACKET B BESPÆDNINGS U-BOLT TIL STYR B BØS FOR JUSTERARM BUSHING B INSEX SKRUE MED CYLINDERHOVED M4X20 B HÅNDTAG FOR LÅS AF STYR HANDLE B FJEDER FOR JUSTERHÅNDTAG FIXTURE B JUSTERSARM/LÅSE BESLAG ADJUSTMENT LEVER B TRYKFJEDER PRESSURE SPRING ALLEN BOLT M4X20 B FLANGEBOLT MX45 COLLAR BOLT MX45 SPRING B SPLIT 2,5X20 COTTER 2,5X20 BUSHING

4 D LÅSEMØTRIK MED FLANGE M10 D FLANGEBOLT M10X75 COLLAR BOLT M10X75 D FLANGEBOLT MX25 COLLAR BOLT MX25 D PAKNING FOR GEARKASSE GASKET D MONTERINGSBESLAG FOR STYR D INSEX SKRUE MED CYLINDERHOVED M10X16 D MONTERINGSBESLAG MED KABEL GUIDE D FLANGEBOLT M6X16 COLLAR BOLT M6X16 E FLANGEMØTRIK M COLLAR NUT M E-4 1 TG720 POWERLINE TG720 E UNDERLAG FOR MOTOR GUMMI E AFSKÆRMNING FOR KNIVE SHIELD F BØS FOR BAGPLADE BUSHING F SPLIT 2,0X16 COTTER 2,0X16 F BESLAG FOR SKIFTEARM GEAR BRACKET F MØTRIK M12 NUT M12 F SKIFTEARM FOR GEAR CHANGE LEVER F GREB HANDLE F SPLITBOLT 5X0 COTTER BOLT 5X0 F FLANGEBOLT MX45 COLLAR BOLT MX45 F LÅSEMØTRIK M6 LOCKING NUT M6 F SKIVE NYLON M WASHER M G FLANGEBOLT MX20 COLLAR BOLT MX20 G REMHJUL A BELT WHEEL G REMHJUL B BELT WHEEL G PINOLSKRUE M. SPIDS M6X16 G PINOLSKRUE M. SPIDS MX12 G AKSEL FOR STRAMMERULLE BESLAG TAILSTOCK SCREW M6X16 TAILSTOCK SCREW MX12 G RØRSTIFT 4,75X PIPE PIN 4,75X G BESLAG FOR STRAMMERULLE LOCKING NUT M10 HANDLEBAR BASE INSEX M10X16 FOUNDATION E SKÆRM VENSTRE SIDE GUARD E SKÆRM HØJRE SIDE GUARD E FLANGEMØTRIK M5 COLLAR NUT M5 E MASKINSKRUE M5X12 MACHINE SCREW M5X12 E FLANGEBOLT MX45 COLLAR BOLT MX45 F FLANGEMØTRIK M COLLAR NUT M F BAGPLADE I REMKASSE REAR PLATE F REMSTYR BELT GUIDE F FLANGEBOLT MX20 COLLAR BOLT MX20 F REMSTYR BAGERST BELT GUIDE F FLANGEBOLT MX90 COLLAR BOLT MX90 F FLANGEBOLT M6X20 COLLAR BOLT M6X20 SHAFT BRACKET

5 G BØS FOR STRAMMERULLE BESLAG G FJEDER FOR STRAMMERULLE G REMSKIVE BELT PULLEY G PLADE FOR REMSKIVE PLATE G FLANGEBOLT M6X16 COLLAR BOLT M6X16 G SKRUE FOR REMSKÆRM M5X12 I FLANGEBOLT M10X0 COLLAR BOLT M10X20 I FLANGEBOLT M10X100 COLLAR BOLT M10X100 I BESLAG FOR MONTERING AF JORDSPYD I FORBINDELSESLED FOR MONT. AF JORDSPYD BUSHING SPRING G FLANGEBOLT MX0 COLLAR BOLT MX0 G LÅSERING U10 LOCKING RING U10 G STRAMMERULLE TENSION ROLL G KILEREM 22XX900 LI V-BELT 22XX900 LI G REMSKÆRM BELT GUARD H FLANGEMØTRIK M COLLAR NUT M I FJEDERSPLIT SPRING COTTER BRACKET CONNECTOR I LÅSEMØTRIK M16 LOCKING NUT M16 I PLANSKIVE M16 FACE PLATE M16 I SÆTBOLT M16X5 SET BOLT M16X5 I SPLITBOLT 10X50 COTTER BOLT 10X50 I FJEDERSPLIT 2,5MM SPRING COTTER 2,5MM I JORDSPYD DEBTH SKID I LÅSEMØTRIK M10 LOCKING NUT M10 I SÆTBOLT M10X25 SET BOLT M10X25 I AFSTANDSSKIVE SPACER WASHER J FJEDERSPLIT 2,5MM SPRING COTTER 2,5MM J KNIV YDER VENSTRE BLADE SCREW M5X12 H HJULGAFFEL WHEEL YOKE H JUSTERHÅNDTAG FOR STØTTEHJUL H SKIVE PLAST WASHER H FLANGEBOLT MX5 COLLAR BOLT MX5 H STARLOCK M STARLOCK M H SÆTBOLT MX16 SET BOLT MX16 I LÅSEMØTRIK MED FLANGE M10 I MONTERINGSBESLAG TIL STØTTEHJUL I STIFT FOR MONTERINGSBESLAG ADJUSTMENT HANDLE H HJUL X2.00" WHEEL X2.00" H PLANSKIVE M10 FACE PLATE M10 H FJEDER FOR JUSTERHÅNDTAG SPRING H PLANSKIVE (SKÆRM) M FACE PLATE M LOCKING NUT M10 J KNIVBLAD VENSTRE 200//50 KNIFE BLADE 200//50 PIN

6 J KNIVBLAD HØJRE 200//50 KNIFE BLADE 200//50 J SÆTBOLT M10X20 SET BOLT M10X20 J MØTRIK M10 NUT M10 J KNIV MIDT VENSTRE BLADE J KNIV INDER VENSTRE BLADE J KNIV INDER HØJRE BLADE J KNIV MIDT HØJRE BLADE J KNIV YDER HØJRE BLADE J SPLITBOLT 10X70 COTTER BOLT 10X70 J SPLITBOLT 10X60 COTTER BOLT 10X60

POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION

POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION 1 10 MØTRIK RUSTFRI A M STAINLESS NUT M 2 2 20 SKRUE MX SCREW MX 1001 SKRUE MED INDV. -KT. CYL. MX12 1 12 REMSKIVE BELT PULLEY 1 1 KILEREM V-BELT 1 1 BAGPLADE REAR PLATE 010210 PLANSKIVE M FZ FACE PLATE

Læs mere

Illustration A. Plastic plate. Model 6003

Illustration A. Plastic plate. Model 6003 Illustration A Plastic plate 1 3 2 6 5 4 122 123 7 8 Model 6003 POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION 1 1 30000069 GASKABEL THROTTLE CABLE 2 2 90100691 LÅSEMØTRIK 8.8 M6 FZ LOCKING NUT M6 FZ 3 2 410942

Læs mere

POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION REMSKIVE BELT PULLEY NOT 5MM SQ X 30MM SLOT 5MM SQ X 30MM SKRUE

POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION REMSKIVE BELT PULLEY NOT 5MM SQ X 30MM SLOT 5MM SQ X 30MM SKRUE 1 2 539101176 REMSKIVE BELT PULLEY 2 2 539101177 NOT 5MM SQ X 30MM SLOT 5MM SQ X 30MM 3 4 539102717 SKRUE 5/16-18 X 5/8 SCREW 5/16-18 X 5/8 4 1 539103256 FJEDER SPRING 5 2 539101331 LÅSEMØTRIK 01-02-2013

Læs mere

M.HÅNDTAG 5 1 662045 START FJEDER RECOIL SPRING 6 1 111E40F-511-1 SNORHJUL START ROPE REEL M.HÅNDTAG

M.HÅNDTAG 5 1 662045 START FJEDER RECOIL SPRING 6 1 111E40F-511-1 SNORHJUL START ROPE REEL M.HÅNDTAG 1 1 11GB/T67M5X12 MASKINSKRUE 5X12 MACHINE SCREW 5X12 2 1 111E40F-511-2 SKIVE WASHER 3 1 111E40F-511-1 SNORHJUL START ROPE REEL 4 1 40-11330 STARTSNOR 4MM M.HÅNDTAG 7 1 40-11330 STARTSNOR 4MM M.HÅNDTAG

Læs mere

Motortyp / Spannrolle. Nr. Best.nr. Stk Beskrivelse DK Bezeichnung D Description GB Déscription F

Motortyp / Spannrolle. Nr. Best.nr. Stk Beskrivelse DK Bezeichnung D Description GB Déscription F Illustration B Motor / Strammerulle Motortyp / Spannrolle Engine / Belt tightener Moteur / Tendeur de courroie Nr. Best.nr. Stk Beskrivelse DK Bezeichnung D Description GB Déscription F 00 00 003 004 005

Læs mere

POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION SKRUE MED INDV. 6-KT. M6X16 CYL.

POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION SKRUE MED INDV. 6-KT. M6X16 CYL. 1 4 410022 SKRUE MED INDV. 6-KT. M6X16 CYL. 8 10 90102308 PLANSKIVE M5 WASHER 26 1 90100662 STÅLMØTRIK M8 8.8 FZB NUT M8 27 1 410333 BLÆSEHUS FLY WHEEL COVER 28 1 410334 GENNEMFØRING CABLE JACKET 29 1

Læs mere

SHORT BLOCK TG500A SHORT BLOCK

SHORT BLOCK TG500A SHORT BLOCK POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION 1 290253 PAKDÅSE OIL SEAL 2 290471 BOLT M8X33,5 BOLT M8X33,5 3 290263 PAKNING FOR OLIEPROP OIL FILLER CAP GASKET 4 290262 OLIEPROP OIL FILLER CAP 5 290259 SIDEDÆKSELPAKNING

Læs mere

RESERVEDELSKATALOG SPARE PARTS CATALOGUE. for TP 320 PTO K 23-10-2013

RESERVEDELSKATALOG SPARE PARTS CATALOGUE. for TP 320 PTO K 23-10-2013 Flishugger Wood Chipper RESERVEDELSKATALOG SPARE PARTS CATALOGUE for TP 320 PTO K 23-10-2013 Linddana A/S. Ølholm Bygade 70. DK-7160 Tørring. T +45 75 80 52 00. tp@linddana.com. www.linddana.com Figur

Læs mere

Montage bjælkeklipper BM 5001R Art. No. 112870. Assembly scythe mower BM 5001R Art. No. 112870

Montage bjælkeklipper BM 5001R Art. No. 112870. Assembly scythe mower BM 5001R Art. No. 112870 Montage bjælkeklipper BM 5001R Art. No. 112870 Assembly scythe mower BM 5001R Art. No. 112870 Løsdele pose pakket, afdækninger, skaftkonsol, skaft højre og venstre. Lose parts plastic bag, covers, handle

Læs mere

421 A/B. Model: 420 421 A 421 B. Stykliste Dansk

421 A/B. Model: 420 421 A 421 B. Stykliste Dansk Model: 420 421 A 421 B Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse HÅNDTAGSDELE FRA FRA SERIENR. 325436 3 SOKKELDELE FRA SERIENR. 325436 6 TILBEHØR, OVERSIGT 10 TANK 12 FORSTØVER 14 TÆPPESKUM/BLÆSER 16 TÆPPESKUMDEL

Læs mere

Pos Vare nr. / Part no. Qty Beskrivelse Description 1 861075 1 Chassis Chassis 2 861076 1 Flagholder Flagholder 3 861121 1 Møtrik M8 Nut M8 4 861122

Pos Vare nr. / Part no. Qty Beskrivelse Description 1 861075 1 Chassis Chassis 2 861076 1 Flagholder Flagholder 3 861121 1 Møtrik M8 Nut M8 4 861122 Chassis Chassis 1 861075 1 Chassis Chassis 2 861076 1 Flagholder Flagholder 3 861121 1 Møtrik M8 Nut M8 4 861122 4 Dæmper Cushion 5 861123 1 Bagagebærer Loading bracket 6 861124 4 Flangebolt M6 x 16 Flange

Læs mere

Reservedelstegning på Motor findes under kategorien Motorer. Sparepartsdrawing for engine is placed in the category Motorer

Reservedelstegning på Motor findes under kategorien Motorer. Sparepartsdrawing for engine is placed in the category Motorer Reservedelstegning på Motor findes under kategorien Motorer Sparepartsdrawing for engine is placed in the category Motorer Model Texas King 150 ATV Frame assy Pos Vare nr. / Part no. Qty Beskrivelse Description

Læs mere

DANSK SAMLEVEJLEDNING PEAK FITNESS R9 ROMASKINE

DANSK SAMLEVEJLEDNING PEAK FITNESS R9 ROMASKINE DANSK SAMLEVEJLEDNING PEAK FITNESS R9 ROMASKINE R9 ROMASKINE INTRODUKTION: Dette produkt er designet til at blive brugt til hjemmebrug/familiebrug. Hvis produktet Ikke bruges ud fra forskrifterne vil garantien

Læs mere

21 1 423638 FODHVILER VENSTRE PAINTED LEFT FOOTBOARD

21 1 423638 FODHVILER VENSTRE PAINTED LEFT FOOTBOARD 35 36 37 38 39 40 40 30 28 27 26 25 29 34 33 32 31 11 20 22 13 14 15 1 4 12 18 2 3 5 17 16 6 1 1 426438 FJEDERSPLIT 2 2 426439 BOLT 3 2 426440 MØTRIK 4 2 426441 BOLT 5 1 423630 BESLAG HØJRE RIGHT HOOD

Læs mere

5332 re2. Reservedelsliste. VELA Hip Hop 300. Dato: 30-01-2009. VELA - DK-9200 Aalborg - Tlf.: +45 9634 7600 - Fax: +45 9818 7166 - www.vela.

5332 re2. Reservedelsliste. VELA Hip Hop 300. Dato: 30-01-2009. VELA - DK-9200 Aalborg - Tlf.: +45 9634 7600 - Fax: +45 9818 7166 - www.vela. re Reservedelsliste VELA Hip Hop 0 Dato: 000 VELA DK00 Aalborg Tlf.: + 00 Fax: + www.vela.dk re Reservedelsliste 0 0 0 0 Dato: 000 VELA DK00 Aalborg Tlf.: + 00 Fax: + www.vela.dk re Mark. 0 0 0 RESERVEDELE

Læs mere

R99 DUAL MODE ROWER SAMLINGS VEJLEDNING. Indholdsfortegnelse. Introduktion. Tjekliste M5 M13 M14 M14 M13

R99 DUAL MODE ROWER SAMLINGS VEJLEDNING. Indholdsfortegnelse. Introduktion. Tjekliste M5 M13 M14 M14 M13 R99 DUAL MODE ROWER SAMLINGS VEJLEDNING Introduktion Indholdsfortegnelse Tillykke med dit køb af denne romaskine. Dette produkt er konstrueret og fremstillet til at opfylde behov og krav ved privat brug.

Læs mere

Model TD420 / E Krumtap og svinghjul Crankshaft and flywheel

Model TD420 / E Krumtap og svinghjul Crankshaft and flywheel Model TD420 / E Krumtap og svinghjul Crankshaft and flywheel 1 730134 2 Kugleleje 6202/P5 Ball bearing 6202/P5 2 730135 1 Balanceaksel Balance shaft 3 730136 2 Feder Key 4 730137 1 Gear Gear 5 730138 1

Læs mere

FLOORTEC 350. Stykliste Dansk. Model: FLOORTEC 350 FLOORTEC 350 B ALTO

FLOORTEC 350. Stykliste Dansk. Model: FLOORTEC 350 FLOORTEC 350 B ALTO Model: B ALTO Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Oversigtsbillede 3 Chassissystem 5 SIDEKOSTSAMLING 7 Skidtkassesystem 9 Transmission 11 Right and left hatch assemblies 13 Belt tensioner assemblies 15

Læs mere

P130.1, P150.1, P150.1 B

P130.1, P150.1, P150.1 B Model: P 130.1-15 X-TRA P 150.1-10 P 150.1-10 B P 150.1-10 B X-TRA P 150.1-10 BP X-TRA P 150.1-10 X-TRA P 150.1-15 SPECIAL Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Chassis P150.1 B, P160.1 B 3 Chassis P150.1,

Læs mere

Model TD600 / E Cylinder Block Assembly

Model TD600 / E Cylinder Block Assembly Metalbolt Diesel Pro Trac 412014 Model TD600 / E Cylinder Block Assembly 1 730001 1 Bolt for olieaftapning Drain screw 1-1 730401 1 Folængerbolt for oilepind Connection bolt 2 730002 1 Skive Washer 3 730003

Læs mere

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. TT130,TT130C Tumble dryer Tørretumbler

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. TT130,TT130C Tumble dryer Tørretumbler Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog TT130,TT130C Tumble dryer Tørretumbler DOC. NO. 471 1509-01 EDITION 25.2007 List of issues Group Gruppe WA172/NY32/OS52 130T,130TK,130TLE,132T,132TC,TT130,TT130C,TT130LE

Læs mere

Docubind TL350 EURO. Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Catalogue des pièces détachées Catálogo de peças

Docubind TL350 EURO. Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Catalogue des pièces détachées Catálogo de peças Docubind TL350 EURO Edition Serial No. Date Name 1 QJP0012- November 2004 GBC Portuguesa Ersatzteilkatalog Spare parts catalogue Catalogue des pièces détachées Catálogo de peças Version Product No. Docubind

Læs mere

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. TT165/165T Tumble dryer Tørretumbler

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. TT165/165T Tumble dryer Tørretumbler Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog TT165/165T Tumble dryer Tørretumbler DOC. NO. 471 1503-81 EDITION 3.2006 List of issues Group Gruppe WA67/NY22 TT165 Illustration Page Table of contents 100488

Læs mere

RESERVEDELE/SLIDDELE 2015

RESERVEDELE/SLIDDELE 2015 RESERVEDELE/SLIDDELE 2015 ART. nr Produkt navn Produkt billede Version 07052015 R12002-1 Trækkæde R12003-1 Løs plaasse til 12003 R12003-2 Hjul løs med fjel R12003-3 Håndtag løs R12005-1 Hjul løs med fjel

Læs mere

TROLLA Gødning og saltspreder 36 l

TROLLA Gødning og saltspreder 36 l TROLLA Gødning og saltspreder 36 l Artikel nr.: 12006 DK montagevejledning 2010/01 Kære kunde, Tillykke med dit nye Trolla produkt. Vi håber du vil få stor glæde af det. Kassen med dit nye Trolla produkt

Læs mere

Priser BCS reservedele februar 2014 Vejledende udsalgspriser ekskl. moms. Der tages forbehold for prisændringer og trykfejl.

Priser BCS reservedele februar 2014 Vejledende udsalgspriser ekskl. moms. Der tages forbehold for prisændringer og trykfejl. 1 10-02-2014 Varenr. Varenavn Pris 936 010 SKÅRBRÆT PLYWOOD H-V 549,00 936 010H SKÅRBRÆDT KPL H 3.374,00 936 010V SKÅRBRÆDT KPL V 3.374,00 936 020 SLIDPLADE F SKÅRBRÆT RUSTFRI STÅL H-V 375,00 936 030 SLIDSKIVE

Læs mere

CONTRACTOR DIESEL. Model: CONTRACTOR HEAVY DUTY. Stykliste Dansk

CONTRACTOR DIESEL. Model: CONTRACTOR HEAVY DUTY. Stykliste Dansk Model: CONTRACTOR HEAVY DUTY Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Overview 3 Motor pump unit compl. (a) 7 Motor pump unit, compl. (b) 9 Motor pump unit, compl. (c) 11 Fan, compl. 13 Flow switch, (outlet)

Læs mere

2006/1. DT40 Mosfjerner. DK Samlevejledning. Texas A/S - Knullen 2 - DK-5260 Odense S - Denmark Tel. +45 6395 5555 - www.texas.dk - post@texas.

2006/1. DT40 Mosfjerner. DK Samlevejledning. Texas A/S - Knullen 2 - DK-5260 Odense S - Denmark Tel. +45 6395 5555 - www.texas.dk - post@texas. 2006/1 DK Samlevejledning DT40 Mosfjerner Texas A/S - Knullen 2 - DK-5260 Odense S - Denmark Tel. +45 6395 5555 - - post@texas.dk 1. Indholdsfortegnelse 2. Sikkerhedsforeskrifter...3 3. Identifikation...4

Læs mere

Ledow Borelli Milano

Ledow Borelli Milano Ledow Borelli Milano V-0cc 00 Reservedele Materiale venligst udlånt af Bike Danmark Index for Motor (Engine) Stel (Frame) E - - Topstykker E - - Cylinder E - - Krumtap med stempler E - - Ventiler og vippearme

Læs mere

BC 1110050-100 STÅLBOLT 10X50 100 M10 X 50 1,50 BC 1110120-25 STÅLBOLT 10X120 25 M10 X 120 1,50

BC 1110050-100 STÅLBOLT 10X50 100 M10 X 50 1,50 BC 1110120-25 STÅLBOLT 10X120 25 M10 X 120 1,50 6 kantet stålbolt med skaft DIN 931 Elforz. - kvalitet 8.8 Gevindstigning BC 1104060-100 STÅLBOLT 4X60 100 M4 X 60 0,70 BC 1105070-100 STÅLBOLT 5X70 100 M5 X 70 0,80 BC 1106050-100 STÅLBOLT 6X50 100 M6

Læs mere

Fræser Brugervejledning

Fræser Brugervejledning Fræser Brugervejledning IGNA modeller LÆS ALTID VEJLEDNING INDEN MASKINEN ANVENDES DK-TEC A/S Ærøvej 8, 5800 Nyborg Telefon: 6628222 E-mail: Info@dk-tec.dk CEOverensstemmelseserklæring DK CECertificateogconformity

Læs mere

2100 EXTRA. Stykliste Dansk. Model: 2100 EXTRA

2100 EXTRA. Stykliste Dansk. Model: 2100 EXTRA Model: Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Lamp bracket with light, low - 90203041-7-01-a 3 Lamp bracket with light, high - 90203031-7-02-a 5 Large radiator cover 2150, 2100 & PF - 90203071-01 7 Coupling

Læs mere

C2.5 cross trainer. USER MANUAL Reebok-C2.5-20110805

C2.5 cross trainer. USER MANUAL Reebok-C2.5-20110805 DK C2.5 cross trainer USER MANUAL Reebok-C2.5-20110805 Kære Kunde, det glæder os at du har valgt et Reebok Fitness produkt. Dette kvalitetsprodukt er produceret med henblik på brug i hjemmet og er testet

Læs mere

Befæstigelse Bolte, skruer, møtrikker, skiver m.m.

Befæstigelse Bolte, skruer, møtrikker, skiver m.m. Befæstigelse Bolte, skruer, møtrikker, skiver m.m. Bolte og sætskruer Stålsætskrue Stålbolte Bræddebolte Flangebolte Fløjskrue Øjeskrue Øjebolte U-bøjle Maskinskruer CH ligekærv UH ligekærv UH krydskærv

Læs mere

480 Reservedelslis te Spare parts list Liste des pieces de rechange Ersatzteilliste

480 Reservedelslis te Spare parts list Liste des pieces de rechange Ersatzteilliste @ @ No. 64.030.552 / Index 02-04 Taarup 480 Reservedelslis te Spare parts list Liste des pieces de rechange Ersatzteilliste Denne brugsanvisning og/eller reservedelsliste er ikke komplet. Se venligst

Læs mere

SkyVision Linear Installation manual, comfort _0216, Comfort, Item no Version 02/16

SkyVision Linear Installation manual, comfort _0216, Comfort, Item no Version 02/16 SkyVision Linear Installation manual, comfort 5.6.07_06, Comfort, Item no. 0606 Version 0/6 Installation Manual VITRAL SkyVision Linear Comfort Trækarme skal altid opbevares tørt/ Wooden upstands must

Læs mere

V. Brøndum A/S. RONDA 200H GreenTech 1100 W

V. Brøndum A/S. RONDA 200H GreenTech 1100 W V. Brøndum A/S RONDA 200H GreenTech 1100 W A0.80.1007 07-2012 1 Reservedelsliste Motortop Spare Parts List Motor Top Ersatzteilliste - Motorkopf 2 Reservedelsliste Motortop Spare Parts List Motor Top Ersatzteilliste

Læs mere

POSEIDON PE, POSEIDON DE

POSEIDON PE, POSEIDON DE Model: POSEIDON 2-31 PE POSEIDON 3-36 PE POSEIDON 5-47 PE POSEIDON 5-53 PE POSEIDON 5-54 DE POSEIDON 5-67 PE Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Chassis and motor POSEIDON PE 3 Pump 2-31 PE 5 Pump 3-36

Læs mere

Trædrejebænk MC VD Manual og Instruktion

Trædrejebænk MC VD Manual og Instruktion Trædrejebænk MC 10-1218VD Manual og Instruktion 1 Generelt. Denne vejledning indeholder oplysninger, der er vigtigt for dig at vide og forstå. Disse oplysninger vedrører beskyttelse af din sikkerhed og

Læs mere

MULTIPUMPE. m / KIMADANHANE fra jan. 2004. BRUGSANVISNING og RESERVEDELSLISTE

MULTIPUMPE. m / KIMADANHANE fra jan. 2004. BRUGSANVISNING og RESERVEDELSLISTE m / KIMADANHANE fra jan. 2004 BRUGSANVISNING og RESERVEDELSLISTE november 2010 1 KIMADAN A/S KIMADAN A/S 2 BRUGSANVISNING Fremstillingsår: INDHOLDSFORTEGNELSE 1. BESKRIVELSE...3 2. MONTERING...3 3. BETJENING...4

Læs mere

P160.1, P160.1 B. Model: P B X-TRA P P SPECIAL P X-TRA. Stykliste Dansk

P160.1, P160.1 B. Model: P B X-TRA P P SPECIAL P X-TRA. Stykliste Dansk Model: P 160.1-10 B X-TRA P 160.1-15 P 160.1-15 SPECIAL P 160.1-15 X-TRA Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Chassis P150.1 B, P160.1 B 3 Chassis P150.1, P160.1 6 Hose reel B X-TRA 9 Hose reel X-TRA 11

Læs mere

Regal Raptor DD125E Mk2 IRON Reservedele

Regal Raptor DD125E Mk2 IRON Reservedele Regal Raptor DDE Mk IRON Reservedele ASIAN COMPANY MOTOR www.kinojserguru.dk Index ASIAN COMPANY MOTOR Stel (Frame) side Stel (Frame) side F - Stel F - Forlygte F - Blinklygter F - Baglygte F - Ledningsnet/låse

Læs mere

TG500 Cylinder block assembly

TG500 Cylinder block assembly Model TG500 Cylinder block assembly 1 290250 1 Short block Cylinder block 2 290251 2 Bolt for olie aftapning Drain plug 3 290252 2 Pakning for olie aftapning Gasket for drain plug 4 290253 2 Pakdåse Oil

Læs mere

MAXXI 4-73S. Stykliste Dansk. Model: MAXXI 4-73S

MAXXI 4-73S. Stykliste Dansk. Model: MAXXI 4-73S Model: Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Overview 3 MOTOR 5 Pump 7 Pump kits 9 Unloader 11 Inlet and outlet 13 Connection box 15 Accessory - water tank 17 Default accessories 19 Recomended spare parts

Læs mere

POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION CYLINDERDÆKSEL CYLINDER HEAD COVER BOLT BOLT BOLT BOLT SKIVE

POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION CYLINDERDÆKSEL CYLINDER HEAD COVER BOLT BOLT BOLT BOLT SKIVE POS QTY PARTNUMBER BESKRIVELSE DESCRIPTION 1 1 401686 CYLINDERDÆKSEL CYLINDER HEAD COVER 2 3 401687 BOLT BOLT 3 1 401688 BOLT BOLT 4 1 401689 SKIVE WASHER 5 1 401690 PAKNING GASKET 6 4 401691 MØTRIK NUT

Læs mere

M O R I N I GA.6M. LUKS CENTRAL-LAGER 21. januar 2003/ PEC. 50cc 2 stroke 6 speed. code 006118. Side 1

M O R I N I GA.6M. LUKS CENTRAL-LAGER 21. januar 2003/ PEC. 50cc 2 stroke 6 speed. code 006118. Side 1 M O R I N I GA.6M 50cc 2 stroke 6 speed code 006118 LUKS CENTRAL-LAGER 21. januar 2003/ PEC Side 1 INDHOLDSFORTEGNELSE TEKNISKE DATA 3 BLOKKE 4-5 KRUMTAP 6 7 CYLINDER TOP STEMPEL 8 9 KICHSTARTER 1 0 1

Læs mere

POSEIDON PE, POSEIDON DE

POSEIDON PE, POSEIDON DE Model: POSEIDON 2-31 PE POSEIDON 3-36 PE POSEIDON 5-47 PE POSEIDON 5-53 PE POSEIDON 5-54 DE POSEIDON 5-67 PE Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Chassis and motor POSEIDON PE 3 Pump 2-31 PE 5 Pump 3-36

Læs mere

GERNI POSEIDON 5 PA. Model: GERNI POSEIDON 5-30 PA GERNI POSEIDON 5-56 PAXT. Stykliste Dansk

GERNI POSEIDON 5 PA. Model: GERNI POSEIDON 5-30 PA GERNI POSEIDON 5-56 PAXT. Stykliste Dansk Model: GERNI POSEIDON 5-30 PA GERNI POSEIDON 5-56 PAXT Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Overview 3 Electric box 6 Motor pump 8 Cylinder head 10 Unloader PA 12 Default accessories 14 ANBEFALEDE RESERVEDELE

Læs mere

NEPTUNE 1. Model: NEPTUNE 1-22. Stykliste Dansk

NEPTUNE 1. Model: NEPTUNE 1-22. Stykliste Dansk Model: -22 Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Cabinet 3 RAMME 5 Fueltank and detergent tank 7 Motor pump unit 9 El-box 11 Burner unit 13 Distributor, Flow switch 15 Heat exchanger 17 Heat exchanger assy.,

Læs mere

Scanregn A/S Thorsvej 105 DK-7200 Grindsted Tlf 75 32 52 22 Fax 75 32 52 42

Scanregn A/S Thorsvej 105 DK-7200 Grindsted Tlf 75 32 52 22 Fax 75 32 52 42 VAREGRUPPE INDEKS 1810 RES.DELE KOMET Komet TWIN 101-140 PLUS Side 1810-1 Komet TWIN 101-140 PLUS Side 1810-2 Komet TWIN 101-140 PLUS Side 1810-3 Komet TWIN 202 PLUS Side 1810-4 Komet TWIN 202 PLUS Side

Læs mere

Toorx Compact S. Brugermanual

Toorx Compact S. Brugermanual Toorx Compact S Brugermanual Vigtig information Dette løbebånd er designet og opbygget til hjemmebrug. Sikkerheds foranstaltninger: Selv om vi gør meget for at sikre at produktet er i høj kvalitet, kan

Læs mere

Visit our homepage for: Personal Training Plans

Visit our homepage for: Personal Training Plans DK D crosstrainer C5.1e Visit our homepage for: Personal Training Plans Kære Kunde, det glæder os at du har valgt et Reebok Fitness produkt. Dette kvalitetsprodukt er produceret med henblik på brug i hjemmet

Læs mere

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. MESODRY,MAXIDRY/ TT200,T270 Tumble dryer Tørretumbler

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. MESODRY,MAXIDRY/ TT200,T270 Tumble dryer Tørretumbler Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog MESODRY,MAXIDRY/ TT200,T270 Tumble dryer Tørretumbler DOC. NO. 471 1544-80 EDITION 32.2006 List of issues Group Gruppe WA171/NY30/OS27 200T,270T,TT200,TT270 Illustration

Læs mere

Selvkørende Vandingsmaskine

Selvkørende Vandingsmaskine Dato: 11/6-2014 DK Fælledvej 10 DK - 7200 Grindsted Postbox 89 Tlf.: 76 72 13 00 Fax 76 72 13 98 Selvkørende Vandingsmaskine Reservedelsliste for KSE Årgang 2008 - Selvkørende Vandingsmaskine KSE Dato:

Læs mere

Selvkørende Vandingsmaskine

Selvkørende Vandingsmaskine Dato: 13/6-2014 DK Fælledvej 10 DK - 7200 Grindsted Postbox 89 Tlf.: 76 72 13 00 Fax 76 72 13 98 Selvkørende Vandingsmaskine Reservedelsliste for MSE Selvkørende Vandingsmaskine MSE Dato: 13/6-2014 2

Læs mere

MAXXI 4. Model: MAXXI 4-29 MAXXI 4-32 MAXXI 4-45 MAXXI 4-69 MAXXI Stykliste Dansk

MAXXI 4. Model: MAXXI 4-29 MAXXI 4-32 MAXXI 4-45 MAXXI 4-69 MAXXI Stykliste Dansk Model: -29-32 -45-69 -73 Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Frame, cabinet 3 MOTOR 5 Pump 8 Pump, kits 10 Pump NP5 12 Pump, kits NP5 14 Control safety block (A) 16 Control safety block (B) 18 Electric

Læs mere

Reservedelsliste. VELA Latin 400. Dato: VELA - DK-9200 Aalborg - Tlf.: Fax:

Reservedelsliste. VELA Latin 400. Dato: VELA - DK-9200 Aalborg - Tlf.: Fax: re VELA Latin 00 Dato: 0--00 00 VELA - DK-00 Aalborg - Tlf.: + 00 - Fax: + - www.vela.dk re 0 0 0..... Dato: 0--00 00 VELA - DK-00 Aalborg - Tlf.: + 00 - Fax: + - www.vela.dk re Mark. 0..... 0 0 Stk. 0

Læs mere

OMME Mobil vandingsmaskine

OMME Mobil vandingsmaskine Agrometer a/s Fælledvej 10 DK - 7200 Grindsted Postbox 89 Tlf.: 76 72 13 00 Fax 76 72 13 98 OMME Mobil vandingsmaskine Reservedelsliste for KSE-MSE årgang 2001 til 2004 Oprettet d.16-02-15 Rev. d. Rev.nr.

Læs mere

TITAN FITNESS HOMEGYM

TITAN FITNESS HOMEGYM TITAN FITNESS HOMEGYM Kære Kunde, det glæder os at du har valgt et Titan produkt. Dette kvalitetsprodukt er produceret med henblik på brug i hjemmet og er testet efter den europæiske norm EN 957. Før du

Læs mere

2006/1. 38 Løvopsamler. DK Samlevejledning. Texas A/S - Knullen 2 - DK-5260 Odense S - Denmark Tel

2006/1. 38 Løvopsamler. DK Samlevejledning. Texas A/S - Knullen 2 - DK-5260 Odense S - Denmark Tel 2006/1 DK Samlevejledning 38 Løvopsamler Texas A/S - Knullen 2 - DK-5260 Odense S - Denmark Tel. +45 6395 5555 - - post@texas.dk 1. Indholdsfortegnelse 2. Sikkerhedsforeskrifter... 3 3. Identifikation...

Læs mere

Tlf. 89 14 14 89- FLEX TRADING A/S - Fax. 89 14 14 90 Erstatningsdele. Afsnit 2

Tlf. 89 14 14 89- FLEX TRADING A/S - Fax. 89 14 14 90 Erstatningsdele. Afsnit 2 Passende til Yardman - White havemaskiner Best. Nr. Original nr. Tekst Str. 25017433 754-0327 754-0143 Kilerem til 46 cm 45SPS 46SP-46SPB-46SPS YM6018SPS- 3/8 x 28 25017573 754-0157 Kilerem t/ fræser 5/8

Læs mere

Indbygningshåndtag og låse / Deep-dish paddles

Indbygningshåndtag og låse / Deep-dish paddles 50.9576X Aluminiumsdrejelås, eloxceret. 90 x 90 mm. 8 mm firkant + 20 mm længere med rille. Aluminium turnlock, anodized, 8 mm square + pin 20 mm longer with grove. 15.525 Indbygningshåndtag uden lås.

Læs mere

SCANTOOL SB 30/35 og SB 40

SCANTOOL SB 30/35 og SB 40 Industrivej 3-9 DK-9460 Brovst Tlf.: 98 23 60 88 Fax: 98 23 61 44 Manual SCANTOOL SB 30/35 og SB 40 Søjleboremaskine EU overensstemmelseserklæring SCANTOOL A/S Industrivej 3-9 9460 Brovst www.scantool-group.dk

Læs mere

Industrivej 3-9 DK-9460 Brovst Tlf.: 98 23 60 88 Fax: 98 23 61 44. Manual SCANTOOL 1065 COMBI

Industrivej 3-9 DK-9460 Brovst Tlf.: 98 23 60 88 Fax: 98 23 61 44. Manual SCANTOOL 1065 COMBI Industrivej 3-9 DK-9460 Brovst Tlf.: 98 23 60 88 Fax: 98 23 61 44 Manual SCANTOOL 1065 COMBI EF-overensstemmelseserklæring SCANTOOL A/S Industrivej 3-9 9460 Brovst Danmark www.scantool.dk Tlf: 98 23 60

Læs mere

Nr. Reservedelsnr. Navn 1 265999-8 SKRUE M4X25###(266374-1) 2 265995-6 BLIKSKRUE 4x18###(266326-2) 3 687054-0 KABELKLEMMEPLADE

Nr. Reservedelsnr. Navn 1 265999-8 SKRUE M4X25###(266374-1) 2 265995-6 BLIKSKRUE 4x18###(266326-2) 3 687054-0 KABELKLEMMEPLADE 1 Nr. Reservedelsnr. Navn 1 265999-8 SKRUE M4X25###(266374-1) 2 265995-6 BLIKSKRUE 4x18###(266326-2) 3 687054-0 KABELKLEMMEPLADE 4 662971-5 LEDNINFG 1.0-6-1.56 (LF1000) 5 682506-6 KABELBESKYTTER 12-90

Læs mere

Servicevejledning til TA INDOOR

Servicevejledning til TA INDOOR Servicevejledning til TA INDOOR INDHOLDSFORTEGNELSE: KØREPARAMETRE... 1 UDSKIFTNING AF BETJENINGSBOKS... 1 UDSKIFTNING AF ELEKTRONIKKASSE TIL ELFUNKTIONER... 2 UDSKIFTNING AF STYREBOKS... 2 UDSKIFTNING

Læs mere

Varenummer Beskrivelse Lagerstatus Salgspris Realisationspct.

Varenummer Beskrivelse Lagerstatus Salgspris Realisationspct. Vibromax reservedele Varenummer Beskrivelse Lagerstatus Salgspris Realisationspct. 1971/37005 Gummiliste A`3m. 4 412,00 75 1973/00500 Pakning ( Pr. Mtr. ) 1 35,00 75 1973/00800 Tætningssnor Pr. M. 8 51,00

Læs mere

det glæder os, at du har valgt et Reebok produkt. Dette kvalitetsprodukt er produceret med

det glæder os, at du har valgt et Reebok produkt. Dette kvalitetsprodukt er produceret med i rower s DK Kære Kunde, det glæder os, at du har valgt et Reebok produkt. Dette kvalitetsprodukt er produceret med henblik på brug i hjemmet og er testet efter den europæiske Norm EN 957-1/5. Før du

Læs mere

ROTORKLIPPER MED BAGUDKAST. Brugermanual

ROTORKLIPPER MED BAGUDKAST. Brugermanual ROTORKLIPPER MED BAGUDKAST Brugermanual CE#Overensstemmelseserklæring# # # DK# CE#Certificate#og#conformity# # # GB#! EU!!importør!!! Erklærer!herved!at!Rotorklipper,#Brakklipper## # DK:TEC#A/S#! HG,#HGB,#HGD,#HGDB#

Læs mere

Pro. acces. - Spray handles & hoses

Pro. acces. - Spray handles & hoses Model: Spray handles and hoses Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse ERGO 3000 Spray handle with swivel lock - from 15. 3 ERGO 3000 Spray handle - from 01.02.02 5 ERGO 2000 Spray handle 7 ERGO 2000 VP Spray

Læs mere

REV-12401- Reebok Fusion Romaskine Bruger manual DK.

REV-12401- Reebok Fusion Romaskine Bruger manual DK. REV-12401- Reebok Fusion Romaskine Bruger manual DK. Kære Kunde, det glæder os at du har valgt et Reebok Fitness produkt. Dette kvalitetsprodukt er produceret med henblik på brug i hjemmet og er testet

Læs mere

Tegningsmappe. Indholdsfortegnelse A: BREMSEKLODS B: BREMSEGREB C: CYKELSTEL. SAMLINGSTEGNING: A side 1. BOM & EXPLODED VIEW: A side 2

Tegningsmappe. Indholdsfortegnelse A: BREMSEKLODS B: BREMSEGREB C: CYKELSTEL. SAMLINGSTEGNING: A side 1. BOM & EXPLODED VIEW: A side 2 Tegningsmappe Indholdsfortegnelse A: BREMSEKLODS B: BREMSEGREB C: CYKELSTEL SAMLINGSTEGNING: A side 1 BOM & EXPLODED VIEW: A side ARBEJDSTEGNINGER HUS side 3 BREMSEKLODS side HJUL side 5 BOLT side 6 ARM

Læs mere

BRUGSANVISNING OG RESERVEDELSLISTE 700 EL PUMPER

BRUGSANVISNING OG RESERVEDELSLISTE 700 EL PUMPER BRUGSANVISNING OG RESERVEDELSLISTE 700 EL PUMPER november 2010 1 KIMADAN A/S 700 EL KIMADAN A/S 700 EL 2 BRUGSANVISNING & RESERVEDELSLISTE for 700 EL - PUMPER, 10, 15, 20, 25 HK - 5 30 kw - 6 Fremstillingsår

Læs mere

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. T3190, D190E, D190G Tumble dryer Tørretumbler

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. T3190, D190E, D190G Tumble dryer Tørretumbler Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog T3190, D190E, D190G Tumble dryer Tørretumbler DOC. NO. 438 9191-61 EDITION 34.2007 List of issues Group Gruppe T3190 Illustration Page Table of contents 101800

Læs mere

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. T1000 Tumble dryer Tørretumbler

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. T1000 Tumble dryer Tørretumbler Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog T1000 Tumble dryer Tørretumbler DOC. NO. 438 9192-31 EDITION 21.2006 List of issues Group Gruppe T1000 Illustration Page Table of contents 102016 9 Cabinet complete

Læs mere

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. 210T/TT210 Tumble dryer Tørretumbler

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. 210T/TT210 Tumble dryer Tørretumbler Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog 210T/TT210 Tumble dryer Tørretumbler DOC. NO. 471 1503-11 EDITION 27.2007 List of issues Group Gruppe WA62/NY23 TT210,TT210R Illustration Page Table of contents

Læs mere

Guide til samling, montering og justering af koblings snegl.

Guide til samling, montering og justering af koblings snegl. Da der fra tid til anden har været spørgsmål om dette emne har jeg lavet denne lille guide der dækker samling af koblingssneglen, samt justering afkoblingen. Indledning: Herunder en tegning af de komponenter

Læs mere

PILLEFLISHUGGER BRUGER MANUAL. Læs og forstå denne manual før ibrugtagning. Side 1 af 24

PILLEFLISHUGGER BRUGER MANUAL. Læs og forstå denne manual før ibrugtagning. Side 1 af 24 PILLEFLISHUGGER BRUGER MANUAL Læs og forstå denne manual før ibrugtagning Side 1 af 24 INDHOLDSFORTEGNELSE Side 1. Introduktion 3 2. Opsætning/samling af maskine 4 2.1 Løft af maskine 4 2.2 Tilslutning

Læs mere

Reservdelslista till HARSØ m

Reservdelslista till HARSØ m Reservdelslista till HARSØ 16-20-24 m Droppfri släpslangspridare (med uppvik) med 2 skärringsfördelare Utgåva 2008 Original reservdels bok sidorna 34-61 Side 34 af 61 7.1 Monteringsbeslag til 16-20-24

Læs mere

Trædrejebænk MC1847VF Manual og Instruktionsbog

Trædrejebænk MC1847VF Manual og Instruktionsbog Trædrejebænk MC1847VF Manual og Instruktionsbog Generelt. Denne vejledning indeholder oplysninger, der er vigtigt for dig at vide og forstå. Disse oplysninger vedrører beskyttelse af din sikkerhed og FOREBYGGELSE

Læs mere

SCRUBTEC B. Stykliste Dansk. Model: SCRUBTEC B ALT

SCRUBTEC B. Stykliste Dansk. Model: SCRUBTEC B ALT Model: ALT Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse GENERAL SYSTEM 3 OPLØSNINGSSYSTEM 5 FILTER AND WHEELS SYSTEM 7 GENINDVINDINGSSYSTEM 9 HANDLE AND DASHBOARD SYSTEM 11 SQUEEGEE AND LIFT SYSTEM 13 Børstesystem

Læs mere

Texas Reservedelsprisliste 2003 Søg = CTRL + B eller CTRL + F

Texas Reservedelsprisliste 2003 Søg = CTRL + B eller CTRL + F Texas Reservedelsprisliste 2003 Søg = CTRL + B eller CTRL + F Der tages forbehold for pris-, nummerændringer og trykfejl i prislisten Res. nr. Betegnelse Pris 0026000545 SKRUE 3,00 0026010308 BRUG 026010308

Læs mere

A 35/50 Plus. Magnetboremaskine. Brugsvejledning

A 35/50 Plus. Magnetboremaskine. Brugsvejledning A 35/50 Plus Magnetboremaskine Brugsvejledning 1 Indhold Side 9 14 Side 21 22 Side 23 26 Brugsvejledning Tilbehør Reservedele 2 Tekniske data: Varenr.: Effekt: A35/50Plus 1200 Watt O/min.: 570 Borholder

Læs mere

Teckno- Trading-dk BRUGERMANUAL PA 250-500-800-990. www.elspil.com tel: +45 40 40 72 25

Teckno- Trading-dk BRUGERMANUAL PA 250-500-800-990. www.elspil.com tel: +45 40 40 72 25 BRUGERMANUAL PA 250-500-800-990 Brugermanual 220V elhejs Indledning: Denne manual dækker alle PA spil. Tilslutning 220 volt 50 Hz Anvendelse: Elhejsene er kun fremstillet tilløfteopgaver og bør kun betienes

Læs mere

Frontbrushes Frontbrushe brushes, frame, Stykliste suid

Frontbrushes Frontbrushe brushes, frame, Stykliste suid EGHAT1 3 EGHAT1 4 0 E90101041 1 0 E90203101 1 1 E60200012 1 Kostedel Sugemundsty kke A-Ramme Feje/Sug 2 E04000120 1 Hy draulikmotor Omp 50 2 E04000130 1 Hy draulikmotor Omp 100 2 E04000350 1 3 E60200033

Læs mere

ATV 150 cc. LO150 Gepard

ATV 150 cc. LO150 Gepard Reservedelskatalog ATV 150 cc. LO150 Gepard Rødlersvej 9-4733 Tappernøje- Tlf+fax 55 96 96 16 Mobil 30 23 20 90 ATV150 FIG.1 Motor, krumtaphus V 1-1 LO150F1-1 Motorside, venstre 1 JL-111000-01 1-2(1-10)

Læs mere

Reservedelsliste Mini Crosser 125/130/140S & W Batterianhænger

Reservedelsliste Mini Crosser 125/130/140S & W Batterianhænger Reservedelsliste Mini Crosser 125/130/140S & W Batterianhænger Pos. Stk.. Tegning... Benævnelse 6 1........... Vareanhænger Lux 7 4........... Gul refleks 8 2........... Rød refleks 9 3........... Mini

Læs mere

PRISLISTE Tilbehør Varenr. Navn Kr. incl. moms

PRISLISTE Tilbehør Varenr. Navn Kr. incl. moms PRISLISTE Tilbehør Varenr. Navn Kr. incl. moms 60101 Sidestang til RC 6000 562,00 60102 Contender sidestang 1.112,00 60111 venstre bøjle fra hjul til stang til RC 6000 med stålstænger 449,00 60112 højre

Læs mere

B2.5 bike. USER MANUAL Reebok-B2.5 bike-2010080510

B2.5 bike. USER MANUAL Reebok-B2.5 bike-2010080510 DK B2.5 bike USER MANUAL Reebok-B2.5 bike-2010080510 Kære Kunde, det glæder os at du har valgt et Reebok Fitness produkt. Dette kvalitetsprodukt er produceret med henblik på brug i hjemmet og er testet

Læs mere

CLAAS SKÆREBORDSVOGN LEXION (20-30 fod)

CLAAS SKÆREBORDSVOGN LEXION (20-30 fod) CLAAS SKÆREBORDSVOGN LEXION (20-30 fod) IGANGSÆTNINGSVEJLEDNING & RESERVEDELSKATALOG A/S FASTERHOLT MASKINFABRIK EJSTRUPVEJ 22, DK-7330 BRANDE DENMARK TLF: +45 97 18 80 66 FAX: +45 97 18 80 40 LAGER: +45

Læs mere

TROLLA Transportvogn M/tiplad 200 kg

TROLLA Transportvogn M/tiplad 200 kg TROLLA Transportvogn M/tiplad 200 kg Artikel nr.: 12003 DK montagevejledning 2010/01 (Kan bruges som trillebør) Kære kunde, Tillykke med dit nye Trolla produkt. Vi håber du vil få stor glæde af det. Kassen

Læs mere

2200 CABIN. Stykliste Dansk. Model: 2200 CABIN

2200 CABIN. Stykliste Dansk. Model: 2200 CABIN Model: Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Doors - 70201001-01A 3 Windscreen, wiper, frame and seatbelt - 70201001-0 5 Rear windows - 70201001-03B 7 Light and mirrors - 70201001-04B 9 Roof and windscreen

Læs mere

Produktions og samle vejledning for AMICO S 50 ZIP. Vindtæt screen (Solid) AMICO S 50_zip_ Solidscreen

Produktions og samle vejledning for AMICO S 50 ZIP. Vindtæt screen (Solid) AMICO S 50_zip_ Solidscreen Produktions og samle vejledning for AMICO S 50 ZIP Vindtæt screen (Solid) AMICO S 50_zip_ Solidscreen General information AMICO S 50 Dimensioner og head head box typer Nedenstående diagram viser alle størrelses

Læs mere

2200 ENGINE. Stykliste Dansk. Model: 2200 ENGINE

2200 ENGINE. Stykliste Dansk. Model: 2200 ENGINE Model: Stykliste Dansk Indholdsfortegnelse Airfilter engine hanger, silencer and engine compl 3 Fuelfilter - 70001011-14A... 6 Fuelfilter 2-70001011-14B... 9 Radiator - 70001011-11A... 11 Radiator 2-70001011-11B...

Læs mere

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. T3250 Tumble dryer Tørretumbler

Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog. T3250 Tumble dryer Tørretumbler Spare Parts Catalogue Reservedelskatalog T3250 Tumble dryer Tørretumbler DOC. NO. 438 9191-71 EDITION 25.2006 List of issues Group Gruppe T3250 Illustration Page Table of contents 101811 45 Interference

Læs mere

Ind holdsfortegnelse

Ind holdsfortegnelse Bo BurusrnuesBnq s3 Ind holdsfortegnelse Tekniske data (krav til traktor)... Side Maskinidentifikation... s 6 Introduktion... s 7 Sikkerhed... s 9 Generelle sikkerhedsforskrifter... s 9 Supplerende sikkerhedsforskrifter

Læs mere

PEAK FITNESS CLIMBER INDOOR BIKE

PEAK FITNESS CLIMBER INDOOR BIKE PEAK FITNESS CLIMBER INDOOR BIKE Sikkerheds instruktioner Konsulter din læge før du starter et træningsprogram, for at modtage rådgivning for optimal træning. Advarsel: forkert / overdrevet træning, kan

Læs mere

Gepard 150cc. Reservedelskatalog Motor. Gepard I Type: LO150 Modelstart: Gepard II Type: RA150 Modelstart: 2011 EEC Godkendt

Gepard 150cc. Reservedelskatalog Motor. Gepard I Type: LO150 Modelstart: Gepard II Type: RA150 Modelstart: 2011 EEC Godkendt Gepard 150cc Reservedelskatalog Motor Gepard I Type: LO150 Modelstart: 2009 Gepard II Type: RA150 Modelstart: 2011 EEC Godkendt - 2 - RES ATV Gepard 150 Motor dk V3 Indholdsfortegnelse Side FIG. 1 Motor,

Læs mere

Reservedels katalog. Opus 5 V

Reservedels katalog. Opus 5 V Reservedels katalog Opus V 0-0- Låseknap mm Rf. 0.. Sekskantaksel Nv x0 0.. Bremsepedal, Sv. f. FIH Skive DIN nylon ø/x, 0 Låseknap 0 mm Rørben øx- Stopskr. DIN Mx m/spids 0 Sikringsskive type mm 0 Rf.

Læs mere

Dele til Lervad Sløjdbænk i Gruppe. Dele til bilad og samling af grupper. Dele til montering af bænkværktøj - 2 -

Dele til Lervad Sløjdbænk i Gruppe. Dele til bilad og samling af grupper. Dele til montering af bænkværktøj - 2 - Reservedele Dele til Lervad Sløjdbænk i Gruppe 626 00 78 50 00 66 56 10 66 56 20 620 00 00 43 76 46 33 43 76 Bænkplade incl. 4 ståldupper 620 00 00 bænkplade, 800 mm, højre-håndet kr. 3500,00 620 01 00

Læs mere