2736 - Effekter fra Osted Kro & Hotel UNDER konkurs - DEL 3 2736 - Effekter fra Osted Kro & Hotel UNDER konkurs - DEL 3 Udlevering / Eftersyn Udlevering På adressen: Hovedvejen 151 B 4320 Lejre Fredag d. 02. juni 2017, 09:00-14:00 Eftersyn På adressen: Hovedvejen 151 B 4320 Lejre Efter aftale Auktionen slutter Mandag d. 29. maj 2017 - kl. 12:20 Kat: 71. Div. elektronik - bl.a. kasse system, fax/printer m.v. Kat: 72.
2 stk. pengekasser m/nøgle + gammeldags tjernerpung Kat: 73. Ca. 34 stk. opsatse for fade
Kat: 74. 9 stk. flaskekølere Kat: 75. Div. bestik i rustfrit stål Kat: 76.
Ca. 550 glas skåle ass. størrelser Kat: 77. Ca. 110 stk. ølglas Kat: 78.
UDGÅR UDGÅET Kat: 79. Ca. 165 stk. vinglas, Napoli - 18 cl.
Kat: 80. Ca. 124 stk. vinglas, Napoli - 5 cl. Kat: 81. Ca. 90 stk. cognacglas - 25 cl. Kat: 82.
Ca. 96 stk. vinglas - 12 cl. Kat: 83. Ca. 72 stk. vinglas - 5 cl. Kat: 84.
Ca. 112 stk. vinglas - 24 cl. Kat: 85. Ca. 36 stk. cognacglas - 15 cl.
Kat: 86. Ca. 10 stk. tærtefade ass. størrelser Kat: 87. Ca. 38 stk. ala carte tallerkner Kat: 88.
Div. rustfri ting Kat: 89. Div. rustfrit kander Kat: 90.
Ca. 15 stk. skraldespand i jern Kat: 91. Ca. 24 stk. dækketallerkner i sølvplet m/brugsspor
Kat: 92. Ca. 24 stk. dækketallerkner i sølvplet m/brugsspor Kat: 93. Ca. 25 stk. dækketallerkner i sølvplet m/brugsspor Kat: 94.
Ca. 25 stk. dækketallerkner i sølvplet m/brugsspor Kat: 95. Ca. 20 stk. dækketallerkner i sølvplet m/brugsspor Kat: 96.
Ca. 20 stk. dækketallerkner i sølvplet m/brugsspor Kat: 97. Ca. 20 stk. dækketallerkner i sølvplet m/brugsspor
Kat: 98. Ca. 20 stk. dækketallerkner i sølvplet m/brugsspor Kat: 99. Ca. 26 stk. dækketallerkner i sølvplet m/brugsspor Kat: 100.
3 stk. fade i sølvplet Ø: 42 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 101. 4 stk. fade i sølvplet Ø: 42 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 102.
5 stk. fade i sølvplet Ø: 30 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 103. 1 stk. oval fad i sølvplet 40x55 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!)
Kat: 104. 2 stk. ovale fade i sølvplet (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 105. 1 stk. fad i sølvplet 40x555 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 106.
Div. små bakker i sølvplet Ø: 14 + Ø: 10 (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 107. 2 stk. bakke for tilbehør i sølvplet - Ø: 19 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 108.
Flaskekøler i sølvplet. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 109. 5 stk. fade i sølvplet 24v38 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!)
Kat: 110. 3 stk. fade i sølvplet 35x45 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 111. 4 stk. fade i sølvplet 25x35 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 112.
42 stk. sovse skåle i sølvplet. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 113. 11 stk. lille kartoffel skål i sølvplet 18 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 114.
20 stk. kartoffelskåle i sølvplet 23 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 115. 20 stk. kartoffelskåle i sølvplet 23 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!)
Kat: 116. 11 stk. kartoffelskåle i sølvplet 23 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 117. 3 stk. fade i sølvplet 65x45 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 118.
31 stk. vase/lysestage i sølvplet. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 119. 3 stk. vaser i sølvplet H: 18 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 120.
2 stk. fade i sølvplet Ø: 35 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 121. 2 stk. vaser i sølvplet H: 17 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!)
Kat: 122. 2 stk. skåle i sølvplet Ø: 27 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 123. Div. fade i sølvplet (m/brugsspor se godt på billede!) Kat: 124.
Div. fade i sølvplet (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 125. 4 stk. fade i sølvplet Ø: 42 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 126.
7 stk. fade i sølvplet 65x38 cm. (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 127. 5 stk. div. fade i sølvplet (m/brugsspor - se godt på billede!)
Kat: 128. 8 stk. div. fade i sølvplet (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 129. Div. sølvplet (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 130.
Div. sølvplet (m/brugsspor - se godt på billede!) Kat: 131. Div. skærebrætter Kat: 132.
Juice/mælke køler (testet og virker - mangler spildbakke) Kat: 133. Juice/mælke køler (testet og virker - mangler spildbakke)
Kat: 134. 125 stk. gafler i sølvplet L: 19 cm. + 125 stk. knive i sølvplet L: 19 cm. Kat: 135. 125 stk. kagegafler i sølvplet L: 14 cm. Kat: 136.
125 stk. skeer i sølvplet L: 18 cm. Kat: 137. 21 stk. teskeer i sølvplet L: 12 cm. Kat: 138.
60 stk. gafler i sølvplet L:20 cm. + 60 stk. knive i sølvplet L: 22 cm. Kat: 139. 25 stk. kagegafler i sølvplet L: 14 cm.
Kat: 140. Ca. 40 stk. div. "tá tøj" i sølvplet Kat: 141. 100 stk. fiskegafler i sølvplet L: 20 cm. + 100 stk. fiskeknive i sølvplet L: 22 cm. Kat: 142.
45 stk. fiskegafler i sølvplet L: 20 cm. + 45 stk. fiskeknive i sølvplet L: 22 cm. Kat: 143. 24 stk. knive i sølvplet L: 18,5 cm. + 24 stk. gafler i sølvplet L: 18,5 cm. + 24 stk. skeer i sølvplet L: 18 cm. Kat: 144.
24 stk. knive i sølvplet L: 18,5 cm. + 24 stk. gafler i sølvplet L: 18,5 cm. + 24 stk. skeer i sølvplet L: 18 cm. Kat: 145. 24 stk. knive i sølvplet L: 18,5 cm. + 24 stk. gafler i sølvplet L: 18,5 cm. + 24 stk. skeer i sølvplet L: 18 cm.
Kat: 146. 10 stk. knive i sølvplet L: 18,5 cm. + 10 stk. gafler i sølvplet L: 18,5 cm. + 10 stk. skeer i sølvplet L: 18 cm. Kat: 147. 75 stk. skeer i sølvplet L: 18 cm. Kat: 148.
30 stk. knive i sølvplet L: 22 cm. Kat: 149. Div. køkkenredskaber - se billede Kat: 150.
Div. køkkenredskaber - se billede Kat: 151. Div. køkkenredskaber - se billede
Kat: 152. Div. køkkenredskaber - se billede Kat: 153. Div. køkkenredskaber - se billede Kat: 154.
Ca. 70 stk. bakker i ass. stand/størrelser Kat: 155. Ca. 50 stk. runde fade i rustfrit stål - ass stand/størrelse Kat: 156.
Div. ovale fade i rustfrit stål i ass stand/størrelser Kat: 157. Ca. 35 stk. fade i rustfrit stål ass stand/størrelser
Kat: 158. 9 stk. ovale fade i rustfrit stål 55x40 cm. Kat: 159. Div. rustfrit stål opbevaring m.v. Kat: 160.
Ca. 40 stk. sovseskåle i rustfrit stål Kat: 161. Div. rustfrit stål ting Kat: 162.
3 stk. "barstole" siddehøjde: 65 cm. Kat: 163. 3 stk. "barstole" siddehøjde: 65 cm.
Kat: 164. 3 stk. "barstole" siddehøjde: 65 cm. Kat: 165. 2 stk. "barstole" siddehøjde: 65 cm. Kat: 166.
3 stk. "barstole" siddehøjde: 65 cm. Kat: 167. Ca. 40 stk. havestole + 1 stk. bord i plast. Kat: 168.
5 stk. ALU "slagter kødbakke" Kat: 169. Bord i rustfrit stål B: 100 x D: 75 x H: 90 cm.
Kat: 170. Bordplade m/2 vaske i rustfrit stål m/4 vægbeslag L: 380 x B: 62 cm. Kat: 171. 5 stk. toiletter Ifö Aqua Kat: 172.
5 stk. toiletter Ifö Aqua Kat: 173. 5 stk. toiletter Ifö Aqua Kat: 174.
Vandbad/vask i rustfrit stål (DEFEKT varmelegeme) 80x80 cm. m/plade for afdækning af vask 15x75 cm. Kat: 175. UDGÅR UDGÅET
Kat: 176. Emhætte i rustfrit stål m/3 fedtfilter og motor på tag - styring medfølger L: 333 x D: 115 x H: 45 cm. (KØBER SØRGER SELV FOR DEMONTERING) Kat: 177. Emhætte i rustfrit stål m/3 fedtfilter og motor på tag - styring medfølger L: 290 x D: 90 x H: 45 cm. (KØBER SØRGER SELV FOR DEMONTERING) Kat: 178.
Emhætte i rustfrit stål m/4 fedtfilter og motor på tag - styring medfølger L: 375 x D: 130 x H: 45 cm. (KØBER SØRGER SELV FOR DEMONTERING) Kat: 179. Vask i rustfrit stål D: 62 x L: 110 cm. (KØBER SØRGER SELV FOR DEMONTERING) Kat: 180.
Gulvafløb i rustfrit stål B: 69 x L: 257 x H: 10 cm. (ER AFMONTERET - KLAR TIL AFHENTNING) Kat: 181. Hylde i rustfrit stål "2 etager" L: 245 cm. D: 27cm. /40 cm.
Kat: 182. Hjørne bordplade i rustfrit stål m/vask og hylde under. L: 410 cm x B: 62 cm. + vinkel L: 160 cm. Kat: 183. Kageruller - L: 70/ Ø: 8 cm. + L: 43/ Ø: 5,5 cm. Kat: 184.
Huggeblok 44 x 50 cm. H: 85 cm. m/økse og børste Kat: 185. 3 skåle i rustfrit stål Ø: 25 cm. Kat: 186.
Ca. 25 termokander ass stand/model Kat: 187. Ca. 200 stk. askebæger
Kat: 188. Bonamat, B5-2 x 5 liter Kat: 189. Bordplade i rustfrit stål m/hylde under og reol til opvaskebakker. D: 62 cm. L: 225 cm. + vinkel 175 cm. Kat: 190.
Bordplade i rustfrit stål m/vask og m/hylde under og skuffer - D: 62 cm. L: 450 cm. + vinkel 190 cm. Kat: 191. Bordplade i rustfrit stål m/hylde under D: 62 x L: 205 cm. Kat: 192.
8 stk. dobbelt skabe i stål Kat: 193. Div. juleting
Kat: 194. Julemand - H: 120 cm. Kat: 195. Div. spejle og rammer Kat: 196.
Div. rammer og nips Kat: 197. Ca. 89 kaffekopper + ca. 87 suppeskåle + ca.171 underkopper + ca. 135 stk. desserttallerkner Ø: 15,5 cm. Kat: 198.
Ca. 100 stk. suppeskåle Kat: 199. Klaver Yamaha L: 150 x D: 55 x H: 110 cm.
Kat: 200. 2 stk. overhead projektorer Kat: 201. Stor stegepande m/låg - Ø: 37 cm. (15 liter) Kat: 202.
2 stk. alu gryder for gas (30 liter + 25 liter) Kat: 203. Div. redskaber Kat: 204.
Div. gryder i ass. stand/størrelser Kat: 205. Div. gryder i ass. stand/størrelser
Kat: 206. Div. gryder ALU i ass. stand/størrelser Kat: 207. Div. flasker spiritus (reol kan medfølger hvis man vil)