1 Fra (Grindsted/Langholt) Vodskov 1 STOPPESTEDER se side 15 L: Kører fra Liselund kl. 5.03, 9.04, 9.34, 10.04, 10.34, 11.04, 11.34, 12.04, 12.34 og 13.04. Mellem Grindsted Skole og Langholt benyttes minibus. Der skal skiftes ved Vodskov Kirke. P: Ekspresbus kører ikke 27. juni - 9. august 2016, 17. - 21. oktober 2016, 22. December 2016 TIL 2. januar 2017, 20. - 24. februar 2017, 10. april - 17. april 2017 samt 26. maj 2017 alle dage inkl. Ikke gældende 1. juli til 11. august 2018 begge dage inkl. 1 Mandag-fredag Grindstedhallen Tidselbakken Langholt (Pindskæret) (Vodskov Kirke) Vodskov Brugs Nr. Uttrup Torv Nytorv L5.14 5.23 5.32 5.40 5.46 5.50 5.28-5.44 5.53 6.02 6.10 6.16 6.20 5.44 - - 5.59 6.08 6.17 6.25 6.31 6.35 5.58-6.14 6.23 6.32 6.40 6.46 6.50 6.25-6.41 6.51 7.01 7.08 7.14 7.18 6.39 - - 6.56 7.06 7.16 7.23 7.29 7.33 6.55-7.11 7.21 7.31 7.38 7.44 7.48 P7.05 - - P7.24 - - P7.36 7.09 - - 7.26 7.36 7.46 7.53 7.59 8.03-7.25-7.41 7.51 8.01 8.08 8.14 8.18 7.39 - - 7.56 8.06 8.16 8.23 8.29 8.33 7.55-8.11 8.21 8.31 8.38 8.44 8.48 8.09 - - 8.26 8.36 8.46 8.53 8.59 9.03 8.25-8.41 8.51 9.01 9.08 9.14 9.18 8.47 - - 9.04 9.14 9.23 9.30 9.36 9.40 L9.14 9.24 9.33 9.40 9.46 9.50 9.18-9.33 9.43 9.53 10.00 10.06 10.10 47 - - 04 14 23 30 36 40 L14 24 33 40 46 50 18-33 43 53 00 06 10 L44 54 03 10 16 20 L12.44 12.54 13.03 13.10 13.16 13.20 12.47 - - 13.04 13.14 13.23 13.30 13.36 13.40 L13.14 13.24 13.33 13.40 13.46 13.50 13.25-13.41 13.51 14.01 14.08 14.14 14.18 13.39 - - 13.56 14.06 14.16 14.23 14.29 14.33 55-11 21 31 38 44 48 09 - - 26 36 46 53 59 03 25-41 51 01 08 14 18 39 - - 56 06 16 23 29 33 17.39 - - 17.56 18.06 18.16 18.23 18.29 18.33 17.55-18.11 18.21 18.31 18.38 18.44 18.48 18.17 18.30 18.33 18.43 18.52 19.00 19.06 19.10 18.47-19.00 19.04 19.13 19.22 19.30 19.36 19.39 17 30 33 43 52 00 06 10 47-00 04 13 22 30 36 39 21.47-22.00 22.04 22.13 22.22 22.30 22.36 22.39 22.17 22.30 22.33 22.43 22.52 23.00 23.06 23.10 Senere afgange se køreplanen for linie 21N Mariendals Mølle Aalb. Busterminal B3 (Over Kæret) Skalborg (Dyrskuevej) 8 Senere afgange se køreplanen for linie 21N 9 9 5 Ny Nibevej 87 18 Nibevej Nørhalnevej Nørholmsvej Ellehammersvej Thisted Landevej 18 6 1 5 SKALBORG (Dyrskuevej) 1 1 Grindstedhallen Thistedvej Hasserisvej Skelagervej Hobrovej Hobrovej 5 Høvejen Indkildevej jen 6 1 Nr. Uttrup Torv AALBORG BUSTERMINAL Lørdag Østergade Gugvej Nytorv Hjørring Landevej Sulsted Landeve Hjørringvej Hjørringvej Østre Alle Mariendals Mølle Tidselbakken Langholt (Pindskæret) Sønder (Vodskov Kirke) 1 Rørdalsvej Øster Uttrupvej 8 7 1V VODSKOV KIRKE (Tidselbakken) 1E BOUET Vodskov Brugs 7 1A GRINDSTED (Grindstedhallen) Grindstedvej Liselund 47 Motorvejen Vestvej Vodskovvej Omfartsvejen Halsvej 48 8 1C LANGHOLT (Pindskæret) 47 45 2 L: Kører fra Liselund kl. 9.34, 10.04, 10.34, 11.04, 11.34, 12.04 og 12.34. Vandværksvej Tranders Vej Vodskov Brugs 6.15 6.16 6.28 6.37 6.45 6.51 6.55 7.15 7.19 7.28 7.37 7.45 7.51 7.55 8.18-8.33 8.43 8.53 9.00 9.06 9.10 8.49 - - 9.04 9.13 9.22 9.30 9.36 9.40 9.18-9.33 9.43 9.53 10.00 10.06 10.10 L9.44 9.54 10.03 10.10 10.16 10.20 9.47 - - 10.04 10.14 10.23 10.30 10.36 10.40 L14 24 33 40 46 50 18-33 43 53 00 06 10 L44 54 03 10 16 20 47 - - 04 14 23 30 36 40 12.18-12.33 12.43 12.53 13.00 13.06 13.10 L12.44 12.54 13.03 13.10 13.16 13.20 12.47 - - 13.04 13.14 13.23 13.30 13.36 13.40 13.17 13.30 13.34 13.43 13.52 14.00 14.06 14.10 13.47-14.00 14.04 14.13 14.22 14.30 14.36 14.39 17 30 33 43 52 00 06 10 47-00 04 13 22 30 36 39 21.47-22.00 22.04 22.13 22.22 22.30 22.36 22.39 22.17 22.30 22.33 22.43 22.52 23.00 23.06 23.10 Senere afgange se køreplanen for linie 21N Søn- og helligdage Nr. Uttrup Torv Nytorv Mariendals Mølle Aalb. Busterminal B3 (Over Kæret) 7.15 7.16 7.28 7.37 7.45 7.51 7.55 8.15 8.19 8.28 8.37 8.45 8.51 8.55 9.17 9.30 9.33 9.43 9.52 10.00 10.06 10.10 9.47-10.00 10.04 10.13 10.22 10.30 10.36 10.39 17 30 33 43 52 00 06 10 47-00 04 13 22 30 36 39 21.47-22.00 22.04 22.13 22.22 22.30 22.36 22.39 22.17 22.30 22.33 22.43 22.52 23.00 23.06 23.10 Skalborg (Dyrskuevej) 48 46 Houvej Aalborgvej 45