9 MANDAGE - FREDAGE WEEKEND & HELLIGDAGE Rønne Havn Snellemark 30 Campus Knudsker Vestermarie Aakirkeby Terminalen Aakirkeby centrum Almindingen Koldek.hus Østermarie Østerlars Gudhjem Havn............ 5.49 5.59 fortsætter som rute 6 til Nexø.................. 5.39 5.48 forbindelse rute 1 mod Rønne.............................. as 6.55 6.59 7.07 7.13 7.21 7.29 7.31 7.40 7.46 7.53 bs 8.00... 6.08 6.11 6.16 6.23 6.27 6.36 6.38 6.46 6.54 7.00 forbindelse rute 4.............................. forbindelse rute 4 7.21 7.31 7.33 7.41............ forbindelse rute 1 7.43 7.51 7.53 8.02 8.08 8.15 8.20 8.24 12.04 12.07 12.12 12.19 12.23 12.32 12.34 12.43 12.51 12.57 13.09 13.13 13.21 13.27 13.35 13.43 13.45............... s 13.32 13.35 13.40 13.47 13.51 14.00 14.02 14.10 14.18 14.24... 14.32 14.40 14.46 14.54 15.02 s 15.04............... s 13.58 14.01 14.06 14.15 14.20 14.29 14.31 s 14.39.......................................... 14.58 15.01 15.06 15.15 15.20 15.29 15.31........................ 15.33 15.35 15.44 15.50 15.57 16.00 16.04............... s 15.05 15.07 15.15 15.23 15.29 15.41 15.45 15.53 16.01 16.07 16.15 s 16.17........................... s 16.17 16.19 16.27 forbindelse rute 4 forbindelse rute 1 16.36 16.44 s 16.46............... 16.05 16.08 16.13 16.20 16.24 16.33.............................. 16.35 16.44 16.50 16.57 17.00 17.04 20.25 20.28 20.33 20.40 20.44 20.53 fortsætter som rute 6 til Nexø.................. 21.41 21.50 21.56 22.03 22.06 22.10............ 5.46 5.55 fortsætter som rute 6 til Nexø.................. 5.35 5.44 forbindelse rute 1 mod Rønne................................................ 9.25 9.34 9.40 9.47 9.50 9.54 10.06 10.09 10.14 10.21 10.25 10.34 fortsætter som rute 6 til Nexø.................................................................................... 13.25 13.34 13.40 13.47 13.50 13.54 14.06 14.09 14.14 14.21 14.25 14.34 fortsætter som rute 6 til Nexø.................................................................................... 17.25 17.34 17.40 17.47 17.50 17.54 18.06 18.08 18.14 18.21 18.25 18.34 fortsætter som rute 6 til Nexø.................................... a: udgår fra Rø 6.41 b: ank. Snellemark 30, strækningen Campus - Snellemark via Nordre Kystvej s: skoledage Strækningen Campus - Knudsker kører via Aakirkebyvej - Østre Ringvej i begge retninger Gudhjem Øvre Østerlars Østermarie Almindingen Koldek.hus Aakirkeby centrum Aakirkeby Terminalen Vestermarie Knudsker Campus Snellemark 45 Rønne Havn